Модель: 1605
Наличие: Нет в наличии
Цена: 
  0.00 грн
Количество:

Подушка Air Smart Duo

Размер: 40x60см

Цена на сайте ориентировочная.

Актуальные цены и дополнительную информацию уточняйте у менеджера

 

Сенсація глобального масштабу – для більш комфортного сну!

 

Подушка Ейр Смарт Дуо Дормео отримала двосторонній дизайн 2-в-1 – вона дозволяє поєднати два різних види підтримки в одній подушці:

  • Відчуваєте, що ваш шийний відділ хребта потребує особливої підтримки? Вибирайте анатомічну сторону з «дихаючої» трубкою Octaspring®.
  • А коли вам хочеться себе потішити, просто переверніть подушку на класичну сторону – і насолоджуйтесь відчуттям «повітряної легкості» завдяки м'якому мікрофібровому покриттю і пухнастому наповнювачу.

Зручна для сну в будь-якому положенні

 

Подушка Dormeo Air Smart Duo спеціально розроблена, щоб пристосуватися до вашої улюбленої позі уві сні. А це означає, що тепер у вас буде менше причин для крутіння й вертіння ночами. Ви можете спати на анатомічній або класичній стороні – вибирайте ту, яка найкраще відповідає вашим потребам!

Індивідуальна підтримка і комфорт в поєднанні з можливістю відрегулювати висоту – ось секрет, завдяки якому інноваційна подушка допомагає вамспокійно відпочивати і відновлювати сили щоночі.

Добірні матеріали – для найсолодших снів

 

Подушка Ейр Смарт Дуо від Дормео має покриття з високоякісної тканини з системою AirX з боків наволочки, що дозволяє подушці «дихати» і допомагає забезпечити природне, здорове середовище для сну. Захист від бактерій і пилових кліщів бере на себе спеціальна обробка CleanEffect® – чудова новина для тих, кого непокоїть питання алергії!

А як позбутись постійного стресу? Зверніть увагу на просочення «Зелений чай» в покритті подушки. Воно допомагає вам заспокоїтись після напруженого робочого дня, скинути напругу і зануритися в безтурботний сон. Тож тепер ви можете насолоджуватися маленькою спа-процедурою прямо у власній спальні, і щоночі проводити сеанс глибокої релаксації.

Замовляйте прямо зараз! Подушка Ейр Смарт Дуо прийшла, щоб змінити ваші уявлення про улюблену подушку!

 

Переваги:

 

  • Двосторонній дизайн 2 в 1 (класична і анатомічна сторони)
  • Інноваційна технологія Octaspring®
  • Чудово підходить для відпочинку в будь-якому положенні: на спині, на животі, на боці
  • Індивідуальна підтримка і комфорт
  • Регулювання висоти
  • Обробка CleanEffect® для захисту від бактерій і пилових кліщів
  • Обробка зеленим чаєм – сприяє зняттю стресу і розслабленню після важкого дня
  • Система AirX з боків наволочки – дозволяє подушці «дихати» і допомагає забезпечити природне, здорове середовище для сну
Ещё никто не оставил отзыв о товаре.

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.